Kozmický prach 

Hydro


Píše sa rok 2004. Veľa užívateľov smúti za odchodom Evolution XH80, ktorý znamenal pre ľudí dostupný high-tech "proteínovo-peptidový" doplnok. Rovnako ako aj v Terminátorovi, ani u mňa nezhaslo červené svetielko nádeje úplne a stále som mal niekde v kútiku mysle schovanú ideu na nejaký parádny potréningový suplement. Najväčšia prekážka bola vždy koncová cena, pretože pri x-násobne vyššej cene by som nevedel s čistým svedomím povedať "áno, je to toľkokrát lepšie ako..."

Na istý čas pomohol na stratu Evolution-u zabudnúť Peptid NA6 od Peak Performance, ktorý tu však bol len chvíľu, a z rovnakých dôvodov ako Evolution aj tento doplnok odišiel.

Koniec roku 2005. Vydávam sa spolu s niekoľkými vedcami do pralesa, aby som našiel peptidové bylinky, produkujúce zázračný srvátkový hydrolyzát... toto som už asi trochu prehnal, nechal som sa príliš uniesť istými americkými médiami podobného zamerania. Takže znova.

Koniec roku 2005. Po niekoľkotýždňovej diskusii sa dohadujeme s partnerom z USA, ktorý má snáď najširšiu ponuku proteínových surovín aj pre konečných spotrebiteľov, na okresanej finálnej myšlienke pre pokračovateľa Evolutionu. Bude pozostávať výlučne z hydrolyzovaného srvátkového koncentrátu. Kvalita? Náš zdroj je jediný, ktorý poskytuje tento produkt na komerčnej báze, inak je výlučne určený pre zdravotníctvo. Viac ako 70 % tvoria krátke peptidy do 1000 Daltonov, čo, ako som spomenul, sú v drvivej väčšine aminokyseliny, dipeptidy a tripeptidy. Tento produkt má jeden z najvyšších, ak nie najvyšší, stupňov hydrolýzy srvátkových proteínov v sektore doplnkov výživy. Meno? Hydro.

Hydro

Hydro pre vás

Ako som naznačil, nebolo by pre nás problémom ani v minulosti zostaviť úplne šialené doplnky - suroviny sa dajú zohnať, avšak v drvivej väčšine prípadov je brzdou cena. Od začiatku sme chceli spraviť parádny hydrolyzát dostupný pre bežného cvičiaceho, ktorý si ho môže vyskúšať na vlastnom tele a nemusí o ňom len čítať mýty v článkoch a snívať denno-denne, až pokým nezošalie. S parnerom z USA a vynechaním sprostredkovateľov do najväčšej možnej miery sa nám to podarilo (čas ukáže, na ako dlho).

Uľahčili sme vám rozhodnutie v otázke, či vyskúšať alebo nevyskúšať Hydro - je iba mierne drahšie ako iné bielkovinové doplnky a sami na vlastnom tele môžete zistiť, či pre vás Hydro stojí za tých niekoľko korún navyše alebo nie. Postrehy nových užívateľov radi privítame v našom diskusnom fóre FreeZone.


P. 

copyright © 2002 BIOMag
All rights reserved

27.11.2008 22:28 Najoblubenejsie hardcore jedlo?
27.11.2008 22:01 Peter Mlynarčík na WPC Worlds s famóznymi 330 kg
27.11.2008 21:37 WPC worlds 2008
27.11.2008 20:24 flakanie do konca roka
27.11.2008 19:48 burnflesh WPC WORLDS 2008