Kozmický prach 

Novinky 2009 od BIO5


Rád by som vám predstavil prvú časť z nových produktov na rok 2009. Som presvedčený, že produkty si obľúbite, už pred oficiálnym uvedením bol o ne obrovský záujem a otestovali ich aj niektorí slovenskí medailisti ako napr. Peter Mlynarčík - Burnflesh.

Aj tento záujem z vašej strany nás viedol k tomu, aby sme sprístupnili výrobky čo najskôr. Všetky ponúkané výrobky sú schválené a majú povolenie na predaj (rozhodnutie) od Úradu verejného zdravotníctva SR. Keďže ale čakáme ešte na tlač grafických etikiet, k dispozícií sú len textové verzie, so schváleným znením textov od Úradu verejného zdravotníctva SR. Preto sme ako kompenzáciu na začiatok dali ako akciu ku každému produktu (okrem Creapure® Creatine) shaker BodyWorld zdarma. A že to nie je obyčajný shaker, ale najvyšší rad shakerov z najznámejšej nemeckej produkcie, o tom sa môžte presvedčiť sami.


K veci

Suroviny v našich výrobkoch pochádzajú z celého sveta - dali sme si námahu nájsť to najlepšie za rozumnú cenu. Berieme suroviny z USA, Japonska, Nemecka a ostatných kútov sveta, aby sme ich dali podľa našej receptúry zabaliť a priniesli priamo konečnému užívateľovi.

Ceny našich produktov sú preto nízke napriek tomu, že jednotlivé produkty predstavujú VŽDY špičku v danej kategórii.

Whey Better

Whey Better je v oblasti srvátkových mixov jedinečný. Obsahuje podstatne viac hydrolyzovanej bielkoviny - peptidov, ako iné mixy a podstatne viac izolátu ako iné mixy.

Chceli sme pripraviť proteín, ktorý je postavený na čo najväčšom prínose pre tradičného užívateľa bez toho, aby sme ho nejakým spôsobom "natiahli". Totižto - po tom, čo nám rukami prešli detailné špecifikácie, môžem s istotou poveda, že drvivá väčšina srvátkových mixov od ostatných producentov - je "šikovne" urobená - na obale síce majú hrubým napísané niečo o izoláte a peptidoch, ich obsah je väčšinou 2,5%, maximálne 5% a zvyšná časť je lacný koncentrát.

Ako som už spomínal, my sme jednotlivé zložky vyberali s ohľadom na ich funkčnosť a prínos. Preto zverejňujeme aj pomer jednotlivých zložiek, aby si užívatelia boli vedomí toho, že majú v rukách najlepší srvátkový mix.

Pomer jednotlivých zložiek vo Whey Better je 6:3:1, čím sa zabezpečí dostatok krátkych peptidov s extrémne rýchlym vstrebávaním a zároveň sa dosahuje vysoký podiel bielkovín v konečnom prípravku. Whey Better obsahuje všetky dôležité frakcie srvátkovej bielkoviny – alfa-laktalbumín, beta-laktoglobulín, glykomakropeptidy, immunoglobulín a laktoferrín. Whey Better obsahuje rýchlo vstrebateľné bielkoviny s optimálnym aminokyselinovým profilom a má nízky obsah tuku a laktózy.

Obsah hydrolyzátu, ktorý je rovnaký, ako je v HYDRO - teda momentaálne najvyšší stupeň hydrolýzy srvátkovej bielkoviny na trhu, plne nahradí a prevýši dávku aminokyselín, ktorú prekvapujúco veľa cvičiacich užíva.

Doplnenie o najčistejší nedenaturovaný srvátkový izolát na svete - s obsahom bielkovín takmer 98% v sušine, zaistí vysoký podiel bielkovín.

Obsah bielkovín 81,5% (pri vanilkovej a jahodovej príchuti) v konečnom produkte je váčšinou o 5% a viac ako pri porovnateľných produktoch.

Whey Better na BodyWorlde!


Creapure® Creatine

Už názov hovorí za všetko - jedná sa o momentálne najčistejší kreatín monohydrát na svete, vyrábaný pod značkou Creapure® - používa ho napríklad aj Weider. Doteraz sa mnohí z vás rozhodovali, či si kúpiť lacnejší kreatín, kde bola surovina pôvodom z Číny, alebo Creapure®.

Pri našej cene už takéto rozmýšľanie odpadá a Creapure® Creatine bude vaša voľba.

Creapure® Creatine na BodyWorlde!


HyperPure Iso Whey

HyperPure Iso Whey - najčistejší nedenaturovaný srvátkový izolát na svete - takmer 98 % bielkovín v sušine. HyperPure Iso Whey má veľmi nízky obsah tuku a laktózy a je vhodný na doplnenie bielkovín aj pre osoby trpiace laktózovou intoleranciou.

Ako nedenaturovaný proteín sa dobre ropustí vo vode aj v neinstantnej forme. Veľmi vysoký obsah bielkovín robí HyperPure Iso Whey vhodným prípravkom do diéty, keď v niektorý čas potrebujete vysokokvalitné, rýchle bielkoviny s anabolickým účinkom, ale bez sacharidov a tukov.

HyperPure Iso Whey na BodyWorlde!


HyperPure Iso Pro

HyperPure Iso Pro je kombináciou dvoch izolátov - srvátkový izolát, rovnaký ako v Iso Whey, teda takmer 98% bielkovín v sušine, kombinovaný v pomere 1:1 so značkovým sójovým izolátom SUPRO®. Ani tu sme neváhali použiť najlepší sójový izolát na svete - SUPRO®, ktorý zaručuje v neistých vodách sójových izolátov, kde sa vyskytuje problém s ťažkými kovmi a metódami spracovania, špičku a spoľahlivosť v oblasti získavania sójovej bielkoviny.

Výhodou spojenia v pomere 1:1 (aj tu uvádzame presný pomer a chceme, aby ho videl aj konečný užívateľ) je doplnenie limitujúcich aminokyselín srvátkovej bielkoviny. Celkovú produkt má tak vyvážený profil všetkých aminokyselín.

V najbližšom čase uverejníme na BIOMag-u prehľad niekoľkých štúdií robených práve na čistom srvátkovom proteíne, sójovom proteíne a ich zmesi.

HyperPure IsoPro na BodyWorlde!


Super Cell Fuel

Super Cell Fuel je najlepší kreatín transport systém na trhu. Premyslená kombinácia sacharidov, značkový Creapure® kreatín monohydrát, glutamín, taurín, beta-alanín a zmes fosforečnanov pre najlepšie výsledky.

Opäť sme vsadili na kvalitu v podobe Creapure®. Kombinácia nízkoosmotických sacharidov a glukózy zaručuje dostatočnú inzulínovú odpoveď a rýchle vstrebanie živín. Glutamín a taurín ako látky s antikatabolickým/anabolickým účinkom a účinkom na zväčšovanie objemu buniek. Okrem toho doplnené o zmes fosforečnanov, ktoré fungujú ako donor fosfátovej skupiny aj pri tvorbe kreatínfosfátu. Vysoký obsah beta-alanínu zabezpečí jeho doplnenie po ťažkom tréningu a superkompenzáciu, z čoho budete ťažiť lepšou a rýchlejšou regeneráciou a vyšším výkonom s menšou únavou pri ďalších tréningoch.

Sami sa budete môcť o prítomnosti funkčnej dávky beta-alanínu presvedčiť. Dostatočná dávka beta-alanínu totiž pôsobí na citlivosť nervových zakončení kože a budete po vypití Super Cell Fuel-u pociťovať tento jav v podobe, ktorú v angličtine opisujú ako "tingling" - jemné pichanie na koži.

Takto máte istotu, že beta-alanín vo vašom tele naozaj pracuje a je dodaný v dostatočnej dávke.

Super Cell Fuel na BodyWorlde!


Zapojte sa do diskusie k tomuto článku na FreeZone!


P. 

copyright © 2002 BIOMag
All rights reserved

27.11.2008 22:28 Najoblubenejsie hardcore jedlo?
27.11.2008 22:01 Peter Mlynarčík na WPC Worlds s famóznymi 330 kg
27.11.2008 21:37 WPC worlds 2008
27.11.2008 20:24 flakanie do konca roka
27.11.2008 19:48 burnflesh WPC WORLDS 2008