Kecy k veci 

-


Pred oznámením výhercov je tu stručný komentár k ankete z minulého čísla, ktorú ako tak vyplnil celkom slušný počet čitateľov.

Na BIOMag-u sa Vám väčšinou nepáči to, že vychádza menej často a nie je až tak rozsiahly, ako by ste chceli. Podobne je to pri odpovediach na otázku, čo BIOMag-u chýba. Okrem súťaží tu spomínate rôzne témy, ktoré sa pravdepodobne objavia v budúcich číslach BIOMag-u. Potešili nás samozrejme Vaše odpovede na to, čo sa Vám na BIOMag-u páči. Najväčší ohlas mal úvodník (In Genere...), takže Yegon bude zasa veľmi rád. Taktiež dobre ste hodnotili obsahovú stránku BIOMag-u a viacerí ho vnímali ako niečo úplne nové na "slovenskom" internete.

Hneď niekoľko ľudí si nemôže dovoliť užívať doplnky (veď preto sme zaradili súťaž), čo však nemohlo ovplyvniť počítač pri losovaní výhercov. Prednosť pri výbere dávate väčšinou lacnejším doplnkom napriek možnej nižšej kvalite (hneď niekoľkí spomínate sušený vaječný bielok) a účinkom a čo nás zarazilo, niektorí ešte užívajú Mass-y napriek nášmu návodu v jednom z minulých čísel BIOMag-u (maltodextrín zmiešať s dobrým proteínom). Okrem proteínov a kreatínu sú Vašimi najčastejšími doplnkami aminokyseliny a vitamíny. S výsledkami doplnkov a cvičenia ste celkom spokojní, aj keď by to mohlo byť trochu lepšie.

"Sypači" sa dajú porátať na dvoch prstoch jednej ruky a niektorí odporcovia steroidov nás skoro chceli cez anketu zbiť, že sme tam dali takú otázku. Ešte jedna zaujímavosť, výškový a hmotnostný priemer odpovedajúcich je 182 cm, resp. 81 kg, čo nie je až také zlé. Možno sa to po rozoslaní kreatínu výhercom zmení ešte k lepšiemu.

Naďalej sa obracajte na nás s Vašimi otázkami, ktoré môžete klásť prostredníctvom formulára po kliknutí na "Napadla vás pripomienka! alebo otázka?" na konci každého článku, alebo po kliknutí na ikonu @ na hlavnom paneli. Otázky a pripomienky sa nemusia výhradne týkať tém daného čísla.

Výhercom blahoželáme a všetkým prajeme ďalšie kilá svalov naviac!

Nasleduje zoznam respondentov, ktorí sa môžu v najbližších dňoch tešiť na príchod doplnkového škriatka. Ten bude mať v batôžteku náš darček. Keďže chodí v noci, majte oči otvorené a nastražte uši.

M. S., Bratislava
Jozef D., Zvolen
Róbert B., Bratislava
Michal S., Sliač
Petr J., Bratislava
Matej S., Spišská Nová Ves
Tomáš P., Bratislava
NoName O., Bratislava
Otakar Š., Vsetín, ČR
Branislav K., Pieštany 

copyright © 2002 BIOMag
All rights reserved

27.11.2008 22:28 Najoblubenejsie hardcore jedlo?
27.11.2008 22:01 Peter Mlynarčík na WPC Worlds s famóznymi 330 kg
27.11.2008 21:37 WPC worlds 2008
27.11.2008 20:24 flakanie do konca roka
27.11.2008 19:48 burnflesh WPC WORLDS 2008