[«] [] [»|] [»]
Strana: 0 / 4
 In genere 
Peter Mlynarčík na WPC Worlds s famóznymi 330 kg + REPORT

Peter Mlynarčík, známy z Freezone fóra ako burnflesh a zástupca Metal Militia, ukázal na WPC Worlds 2008 vo Floride svoj potenciál a famóznym výkonom 330 kg vybojoval v kategórii OPEN do 140 kg konečné druhé miesto. Burn nám podal z akcie jeho report.

 
 In genere 
Ján Habardik – továreň na silové rekordy

Majstrovstvá Európy v silovom trojboji – Trnava 13. júna Komárňanský trojbojár Ján Habardik opäť potvrdil, že nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe sa mu môže rovnať len málokto. Na Majstrovstvách Európy, ktoré sa v júni konali v Trnave, bol vo svojej váhovej kategórii jediný, no okrem „samozrejmého“ prvenstva v kategórii do 67,5 kg vybojoval aj prestížny titul absolútneho víťaza Majstrovstiev. A aby toho nebolo málo, ešte dokázal aj vylepšiť európske i svetové rekordy. A môžete trikrát hádať, kto ich predtým vytvoril.

 
 In genere 
1. MSR WPC Rožňava - Burnov report

...chystal som sa na pokorenie historicky najvyššieho výkonu v tlaku na lavičke na Slovensku, ktorý držal Ivan Hritz s výkonom 273kg.

 
 In genere 
Ján Habardík na Majstrovstvách Slovenska v silovom trojboji

15.-16. marca 2008 sa v Jaslovských Bohuniciach po roku stretli opäť tlakári a siloví trojbojári registrovaní v Slovenskej amatérskej federácii silového trojboja na III. Majstrovstvách Slovenska, ktoré boli spojené s Medzinárodným pohárom. Do boja zasiahol aj pretekár z Komárna Ján Habardík. Vo svojej kategórii do 67,5 kg vybojoval titul Slovenského šampióna.

 
 In genere 
Shawn Lattimer - Interview

Interview so Shawnom Lattimerom - jedným z najsilnejších bencherov na svete.

 
 In genere 
Sebastian Burns - Interview

Interview so Sebastianom Burnsom - jednou z najznámejších postáv powerliftingu, zakladateľom Metal Militie.

 
 In genere 
Stretnutie so silákmi z Metal Militia, časť II.

Ako ste sa dočítali v minulej časti, jedna známa tvár z Freezone fóra - Burn (burnflesh) - sa po nekonečnom úsilí dostal do kontaktu s pánmi z Metal Militie, ktorí ho zahrnuli medzi seba a s ktorými absolvoval zaujímavé chvíle. Samozrejme, celé toto dianie sledoval aj jeho kamarát Perchan (taktiež známa tvár z Freezone, aj keď nie až tak známa ako Burn). Perchan si po počiatočnom šoku začal denne dohovárať, že nie je slabá žena a po 4 mesiacoch takéhoto dohovárania sa vybral za Burnom, aby aj on niečo dokázal.

 
 In genere 
Stretnutie so silákmi z Metal Militia, časť I.

Nedá sa povedať, že by z toho mali \\\\\\\"mokré sny\\\\\\\", ale snáď každý powerliftér alebo silovo založený posilovací maniak by bol nadšený stretnutím s niekoľkými z najsilnejších ľudí sveta.

 
[«] [] [»|] [»]
Strana: 0 / 4

copyright © 2002 BIOMag
All rights reserved

27.11.2008 22:28 Najoblubenejsie hardcore jedlo?
27.11.2008 22:01 Peter Mlynarčík na WPC Worlds s famóznymi 330 kg
27.11.2008 21:37 WPC worlds 2008
27.11.2008 20:24 flakanie do konca roka
27.11.2008 19:48 burnflesh WPC WORLDS 2008