[«] [] [»|] [»]
Strana: 0 / 1
 Denník anorektika 
Čisté stravovanie

Tak sa mi zdá, že po rokoch chytila ľudí na Slovensku ďalšia veľká vlna priaznivcov posilňovania, fitness a zdravého života. Keďže nie všetci majú ten čas si vyhľadať už napísané, povedal som si, že prečo by sme niektoré užitočné veci nezhrnuli do niekoľkých článkov, aby to mali aj noví návštevníci prehľadnejšie. Veľa vecí vysvetlených bežnou rečou, v kompaktnej forme.

 
 Denník anorektika 
Konečne chudý na leto

Opakuje sa to asi každé leto, ale vo väčšej miere to vnímam len posledné dva-tri roky. Hovorím o tzv. "chudnutí do plaviek", o letných "športovcoch", o (hlavne) ženskej hystérií, ktorá sa začína prejavovať so stúpajúcou teplotou a narastajúcou plochou odhalených častí tela.

 
 Denník anorektika 
the art of velkovykrm 2 / jurgen

takze som sa konecne dostal po dlhej dobe ktomutok clanku. myslim ze je uz nacase aby som vysvetlil zopar dalsich veci, pretoze ako som sa mylne domnieval.. no ale poporiadku...

 
 Denník anorektika 
ABCDE

ABCDE (Anabolic Burst Cycling of Diet and Exercise) je systém cyklovania rôznych typov diéty (spôsobov stravovania) a cvičenia na zlepšenie anabolickej odozvy. Možno trochu zložito povedané, avšak celý systém je vcelku jednoduchý, rovnako ako jeho cieľ - zlepšenie anabolizmu, viacej svalovej hmoty a v konečnom dôsledku bez zbytočného tuku.

 
 Denník anorektika 
Predtréningový nápoj

Už je tomu síce takmer rok, čo svetlo sveta uzrela zaujímavá štúdia s ešte zaujímavejšími výsledkami, avšak široko-ďaleko (až na pár výnimiek, samozrejme) o tejto štúdii nebolo nič počuť. Musím vám povedať, že odkedy som sa dozvedel jej výsledky, zmenil sa môj prístup a spôsob stravovania v čase pred a po tréningu.

 
 Denník anorektika 
Šaláty na XY spôsobov

Už v poradí druhý článok od našej “kuchárky” Sanny, tentoraz recepty na šaláty: Andalúzsky šalát, Biely šlát, Kurací šalát, Miešaný šalát, Sójový šalát, Šalát s hrozienkami, Šalát z tuniaka, Šalát z čínskej kapusty.

 
 Denník anorektika 
Ako chudnúť

Dúfam, že stihnem osloviť čo najviac čitateľov predtým, než prídu k iným článkom, či už v tlačených, alebo v elektronických médiách s podobnou tematikou, avšak úplne odlišným a podľa môjho názoru vo väčšine úplne zlým obsahom.

 
 Denník anorektika 
Recepty od Sanny - prvá várka

Niektoré jedlá ma sprevádzajú aj v tieto strastiplné (nízkosacharidové) dni. Názvov sa nezľaknite, môžu mať zavádzajúci charakter: Omeleta alá sušený bielok, Full gas sandwich, Jarný podfuck z prírody, Ranná orgia v kuchyni, Wanilla Ice.

 
[«] [] [»|] [»]
Strana: 0 / 1

copyright © 2002 BIOMag
All rights reserved

27.11.2008 22:28 Najoblubenejsie hardcore jedlo?
27.11.2008 22:01 Peter Mlynarčík na WPC Worlds s famóznymi 330 kg
27.11.2008 21:37 WPC worlds 2008
27.11.2008 20:24 flakanie do konca roka
27.11.2008 19:48 burnflesh WPC WORLDS 2008