[«] [] [»|] [»]
Strana: 0 / 24
 Kozmický prach 
Svinstvo v doplnkoch - viete, čo vlastne konzumujete?

Spomínam si asi 8-10 rokov dozadu, keď svet doplnkov výživy bol vcelku prehľadný. Dnes človek vidí každý mesiac novú firmu (prevažne zo severnej Ameriky), ktorá sa snaží upútať niečím prevratným. Väčšinou však ide o látky, ktorých „vyššia efektivita“, „účinnosť“ a pod. nielen, že nie sú vôbec podložené, alebo iným spôsobom dokázané, ale pridávajú sa do doplnkov aj látky, ktoré majú predpoklad byť škodlivé a zdraviu nebezpečné.

 
 Kozmický prach 
Kreatín - všetko, čo musíte vedieť

Predpokladal som, že v súčasnej dobe pri množstve článkov o kreatíne a možnosti bezproblémovo sa dostať k výskumu, budú aj ľudia, ktorí sa dali na cvičenie, viac sčítaní. V poslednom čase sa mi však zdá, že majú problém odfiltrovať overené informácie od zavádzajúcich marketingových kecov (ktorých je, žiaľ, čoraz viac).

 
 Kozmický prach 
Novinky 2009 od BIO5

Rád by som vám predstavil prvú časť z nových produktov na rok 2009. Suroviny v našich výrobkoch pochádzajú z celého sveta - dali sme si námahu nájsť to najlepšie za rozumnú cenu. Jednotlivé produkty predstavujú VŽDY špičku v danej kategórii.

 
 In genere 
Peter Mlynarčík na WPC Worlds s famóznymi 330 kg + REPORT

Peter Mlynarčík, známy z Freezone fóra ako burnflesh a zástupca Metal Militia, ukázal na WPC Worlds 2008 vo Floride svoj potenciál a famóznym výkonom 330 kg vybojoval v kategórii OPEN do 140 kg konečné druhé miesto. Burn nám podal z akcie jeho report.

 
 Vreskot svalov 
Bench a prsia - tipy a triky

Stagnácia - to je to, čomu sa pri cvičení, či už (polo-)profesionálnom, alebo vyslovene amatérskom na zlepšenie postavy, alebo zlepšenie pocitu, stažíme vyhnúť. Lenže, a stáva sa to aj v lepších rodinách, stagnácia časom príde. Tréningovou rutinou a rokmi strávenými so železom máme niekedy zúžený pohľad a ani niektoré zmeny neprinesú očakávané prelomenie. Prinášame preto niekoľko základných, ale prehliadaných trikov, ako tento stav zmeniť.

 
 In genere 
Ján Habardik – továreň na silové rekordy

Majstrovstvá Európy v silovom trojboji – Trnava 13. júna Komárňanský trojbojár Ján Habardik opäť potvrdil, že nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe sa mu môže rovnať len málokto. Na Majstrovstvách Európy, ktoré sa v júni konali v Trnave, bol vo svojej váhovej kategórii jediný, no okrem „samozrejmého“ prvenstva v kategórii do 67,5 kg vybojoval aj prestížny titul absolútneho víťaza Majstrovstiev. A aby toho nebolo málo, ešte dokázal aj vylepšiť európske i svetové rekordy. A môžete trikrát hádať, kto ich predtým vytvoril.

 
 In genere 
1. MSR WPC Rožňava - Burnov report

...chystal som sa na pokorenie historicky najvyššieho výkonu v tlaku na lavičke na Slovensku, ktorý držal Ivan Hritz s výkonom 273kg.

 
 In genere 
Ján Habardík na Majstrovstvách Slovenska v silovom trojboji

15.-16. marca 2008 sa v Jaslovských Bohuniciach po roku stretli opäť tlakári a siloví trojbojári registrovaní v Slovenskej amatérskej federácii silového trojboja na III. Majstrovstvách Slovenska, ktoré boli spojené s Medzinárodným pohárom. Do boja zasiahol aj pretekár z Komárna Ján Habardík. Vo svojej kategórii do 67,5 kg vybojoval titul Slovenského šampióna.

 
[«] [] [»|] [»]
Strana: 0 / 24

copyright © 2002 BIOMag
All rights reserved

27.11.2008 22:28 Najoblubenejsie hardcore jedlo?
27.11.2008 22:01 Peter Mlynarčík na WPC Worlds s famóznymi 330 kg
27.11.2008 21:37 WPC worlds 2008
27.11.2008 20:24 flakanie do konca roka
27.11.2008 19:48 burnflesh WPC WORLDS 2008