[«] [] [»|] [»]
Strana: 0 / 3
 Kozmický prach 
Svinstvo v doplnkoch - viete, čo vlastne konzumujete?

Spomínam si asi 8-10 rokov dozadu, keď svet doplnkov výživy bol vcelku prehľadný. Dnes človek vidí každý mesiac novú firmu (prevažne zo severnej Ameriky), ktorá sa snaží upútať niečím prevratným. Väčšinou však ide o látky, ktorých „vyššia efektivita“, „účinnosť“ a pod. nielen, že nie sú vôbec podložené, alebo iným spôsobom dokázané, ale pridávajú sa do doplnkov aj látky, ktoré majú predpoklad byť škodlivé a zdraviu nebezpečné.

 
 Kozmický prach 
Kreatín - všetko, čo musíte vedieť

Predpokladal som, že v súčasnej dobe pri množstve článkov o kreatíne a možnosti bezproblémovo sa dostať k výskumu, budú aj ľudia, ktorí sa dali na cvičenie, viac sčítaní. V poslednom čase sa mi však zdá, že majú problém odfiltrovať overené informácie od zavádzajúcich marketingových kecov (ktorých je, žiaľ, čoraz viac).

 
 Kozmický prach 
Novinky 2009 od BIO5

Rád by som vám predstavil prvú časť z nových produktov na rok 2009. Suroviny v našich výrobkoch pochádzajú z celého sveta - dali sme si námahu nájsť to najlepšie za rozumnú cenu. Jednotlivé produkty predstavujú VŽDY špičku v danej kategórii.

 
 Kozmický prach 
Ako s doplnkami

Po čistom stravovaní tu máme ďalšiu tému, ktorá je často diskutovaná – doplnky výživy. Pre nováčikov to musí byť asi pekný chaos, veď pred niekoľkými rokmi tu bolo len niekoľko druhov doplnkov a teraz… teraz sa pomaly každý štvrťrok objavuje niečo, čo by malo podľa producentov zaznamenať boom ako svojho času kreatín monohydrát.

 
 Kozmický prach 
GLUTAMÍN - nápomocný alebo zbytočný? (štúdie)

V tomto článku vám prinášame prehľad niekoľkých štúdií o glutamíne so zaostrením na jeho možný prínos pri budovaní svalovej hmoty a iných dôležitých tréningových parametroch. O tom, či je suplementácia glutamínom nápomocná, alebo zbytočná, si máte možnosť urobiť svoj vlastný názor.

 
 Kozmický prach 
Hydro

Píše sa rok 2004. Veľa užívateľov smúti za odchodom Evolution XH80, ktorý znamenal pre ľudí dostupný high-tech \"proteínovo-peptidový\" doplnok. Rovnako ako aj v Terminátorovi, ani u mňa nezhaslo červené svetielko nádeje úplne a stále som mal niekde v kútiku mysle schovanú ideu na nejaký parádny potréningový suplement. Najväčšia prekážka bola vždy koncová cena, pretože pri x-násobne vyššej cene by som nevedel s čistým svedomím povedať \"áno, je to toľkokrát lepšie ako...\"

 
 Kozmický prach 
Createston

Počítali ste si niekedy, koľko by ste zaplatili za jednotlivé zložky pri zostavovaní si vlastného výrobku? Pri Createstone by sa Vám to neoplatilo, keďže by ste zaplatili pravdepodobne dvojnásobok.

 
 Kozmický prach 
Evolution XH80 je tu!

Rozhodli sme sa naformulovať vlastný proteín, ktorý je naozaj potvrdený vedeckými štúdiami a má preukázateľne lepšie výsledky ako ostatné druhy proteínov.

 
[«] [] [»|] [»]
Strana: 0 / 3

copyright © 2002 BIOMag
All rights reserved

27.11.2008 22:28 Najoblubenejsie hardcore jedlo?
27.11.2008 22:01 Peter Mlynarčík na WPC Worlds s famóznymi 330 kg
27.11.2008 21:37 WPC worlds 2008
27.11.2008 20:24 flakanie do konca roka
27.11.2008 19:48 burnflesh WPC WORLDS 2008